AB „Citadele“ bankas ir American Express maloniai kviečia Jus į išskirtinių privilegijų ir paslaugų pasaulį. American Express kredito kortelės – tai Jūsų finansinė laisvė, apsauga, suteikianti ramybę, ypatingos kelionių paslaugos ir malonūs apsipirkimo įspūdžiai. American Express kiekvienam savo klientui teikia išskirtinius pasiūlymus, kuriais Jūs galite mėgautis visame pasaulyje.

The Platinum Card®

The Platinum Card®

Išskirtinė teisė naudotis The Platinum Card kortele yra suteikiama tik nedaugeliui privilegijuotųjų asmenų. Ši kortelė visame pasaulyje reiškia ypatingą kortelės turėtojo statusą ir suteikia išskirtinį aptarnavimą, atitinkantį aukščiausią kokybės standartą.
 

Plačiau

The American Express® Gold Card

The American Express® Gold Card

The American Express Gold Card kredito kortelė suteiks Jums naujų ypatingų galimybių. Su The American Express Gold Card kortele Jūs galite mėgautis išskirtinai Jums teikiamomis galimybėmis bei nauju kokybės standartu.

Plačiau

Blue iš American Express®

Blue iš American Express®

Kredito kortelė Blue iš American Express – tai galimybė šiandien gyventi taip, kaip norite. Jums nereikės taupyti, norint įsigyti trokštamą daiktą ar aplankyti norimą šalį. Įsigykite Blue iš American Express – ir gaukite finansinę grąžą kasdien naudodamiesi šia kortele.
 

Plačiau